Soutěž ve šplhu

25. 09. 2019     sekce: Úspěchy žáků     autor:     tisk: tisk článku

Ve čtvrtek 18. 9. proběhl 3. ročník otevřeného závodu ve šplhu „ŠPLHOUN 2019“. Soutěž pořádala TJ Sokol Hranice. Naši školu reprezentovalo 24 dětí z celé školy. Šplhalo se na tyči a na laně. Ti nejmladší šplhali na tyči do výšky 3 metry, mladší kluci a všechny dívky šplhli na tyči do výšky 4,5 metru  a starší kluci už šplhli na laně. Kluci i děvčata podali tak skvělé výkony, že i šplhavci ze zvířecí říše by určitě žasli:-) Každý měl dva pokusy a počítal se lepší čas. Všichni dostali malou odměnu a diplom. Na výsledky se můžete podívat ve škole ve vestibulu u šaten.
Slavnostní vyhlášení výsledků 3. ročníku otevřeného závodu ve šplhu a předání cen v jednotlivých kategoriích proběhne v neděli 6. října 2019 od 14.45 v sokolovně.
Všem děkuji za vzornou reprezentaci školy a gratuluji k umístění!!!